12:20, 29 Липня 2018

Працівниця волинського лісгоспу отримала високу нагороду

28 липня літо вишило золотом ювілейну дату на полотні-житті Людмили Григорівни Ярмолюк. Жінки, яка  присвятила себе волинському лісу.

38 років Людмила Григорівна працює у лісовому господарстві. Свої вміння, ретельність, працю вкладала, будучи на різних посадах, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Юною дівчиною після закінчення Шацького лісного технікуму починала із найменшої сходинки – лісником у лісництві, згодом – майстром лісових культур, пізнавала стежки і куточки лісу, його неповторне розмаїте життя, плекала, трудилася для його розвою. Пригадує ці роки із приємним щемом, як старалася, сумлінно виконувала усі поставлені керівництвом завдання, відповідально ставилася, адже була молодою працівницею, пізнавала, прислухалася, здобувала досвід. Разом із тим, раділа кожній миті, не раз обходячи пішки зелене царство, милувалася його красою, світом флори і фауни. Ці любов і трепет назавжди наповнили та живуть у серці Людмили Григорівни, бо за покликанням  є професіоналом своєї справи.

Нині Людмила Ярмолюк працює на посаді інженера з підготовки кадрів ДП «Любомльський лісгосп». Досвід у цій роботі багаторічний та величезний. У полі її зору близько 200 людей, які працюють на підприємстві. Праця з людьми і для людей вимагає розуміння, підходу, компетенції та професіоналізму. Адже кожен іде до неї за мудрою порадою чи підтримкою. У цій жінці поєднані краса та розум, досвід і знання, цікавість до оточуючого світу та витонченість.

За багаторічну працю, відданість справі та з нагоди поважного ювілею Людмилу Ярмолюк нагородили високою відзнакою Державного агентства лісових ресурсів України – нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: