10:13, 11 Липня 2019

Працівники державної лісової охорони склали 89 протоколів за порушення правил збору ягід у лісі

Працівники державної лісової охорони склали 89 протоколів за порушення правил збору ягід у лісі за збирання чорниці із допомогою спеціальних, але заборонених засобів заготівлі.

Про це повідомили на сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

“На жаль, намагаючись більше заробити на здачі ягід, люди досі вдаються до таких варварських способів, чим підривають коріння та зривають із куща весь листяний покрив. Кущ чорниці від цього підсихає, а можливість відновити коріння чорниця за сотні років не навчилась, тому від такого виду збирання і зникають ягідники. Таким чином місцеве населення завдає шкоди не лише рослині, а й собі. Адже не секрет, що саме чорниця влітку годує більшість сільських родин”, — йдеться у дописі.

Щоб мінімізувати такі випадки, працівниками лісової охорони державних лісогосподарських підприємств та груп оперативного реагування проводяться рейди лісовими масивами. У сезон заготівлі чорниці, що збігається із пожежонебезпечним періодом, коли у лісі перебувають тисячі людей, ведеться посилене патрулювання. Не лише на виявлення порушників. А й із метою профілактичної та роз’яснювальної роботи.

Таким чином за цей сезон у лісах Волині працівники ДЛО та груп оперативного реагування виявили 89 випадків таких порушень. Винних притягнули до адмінвідповідальності (ст. 70 КУпАП).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: