20:50, 17 Серпня 2020

Працівники Волинської обласної психіатричної лікарні вимагають погасити заборгованість із зарплати

Волинська ОДА ініціюватиме перед членам постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики розглянути питання виплати заборгованості заробітної плати працівникам КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька». Це стало відомо під час зустрічі т.в.о начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Тимощук із завідувачами відділень медичного закладу.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як відомо, сьогодні зранку працівники КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька» вийшли на мирну акцію протесту з вимогою погасити заборгованість із заробітної плати за два місяці.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, Людмила Тимощук провела зустріч із керівництвом медичного закладу та спробувала врегулювати питання.

«На жаль, проблема недофінансування психіатричних закладів не обласна. Це загальнодержавна проблема, над вирішенням якої працює влада на всіх рівнях, Усе через те, що ті послуги, які законтрактувала НСЗУ не покривають реальних потреб таких медичних закладів. А це і заробітна плата, і харчування пацієнтів, і комунальні платежі.

Сподіваємося, що найближчим часом це питання буде врегульоване на столичному рівні. Наразі ініціюватимемо перед депутатами обласної ради на завтрашньому засіданні комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики розглянути питання пошуку додаткових джерел фінансування із місцевого бюджету», – розповіла Людмила Тимощук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: