10:13, 26 Вересня 2021

Працівникам позашкілля у Ковелі вручили відзнаки

25 вересня працівники позашкілля відзначають професійне свято.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Позашкіллю Ковеля є чим пишатися: протягом останніх років  скарбничка їх перемог на міжнародному,  всеукраїнському та обласному  рівнях поповнилася десятками престижних нагород.

У місті функціонує 4 заклади – Палац учнівської молоді імені Івана Франка (директор Тетяна Середюк), станція юних натуралістів (директор Віра Бобчук), станція юних туристів (директор Тамара Хаймик), станція юних техніків (директор Володимир Токарець). Освітня діяльність в них здійснюється за напрямками: художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний. У  різноманітних  гуртках тут займається  понад дві з половиною тисячі учнів.

У колективах задіяні майже 50  працівників. Більшість з них взяли участь в урочистостях, що проходили в культурно-просвітницькому центрі,  з нагоди Дня позашкілля. Для них звучали слова вдячності і вітань  від колег та представників влади.

Як зауважила заступник міського голови Наталія Маленицька, у позашкіллі працюють найуспішніші педагоги, бо юні ковельчани йдуть до них із задоволенням та за  власним бажанням.

«Ви – дуже важливі люди у житті та вихованні наших дітей. Саме Ви відкриваєте таланти,  розвиваєте їх здібності.  Ви виховуєте патріотичний дух та готуєте їх до складного сучасного життя», – наголосила вона у своєму виступі. – Дякую Вам за працю, за те, що Ваші вихованці прославляють Ковель,  привозять у наше місто багато нагород різного ґатунку. І в цьому – Ваша велика праця».

Працівникам позашкілля вручили обласні нагороди за досягнення та успіхи у роботі. Були і відзнаки управління освіти.

Про концертну програму подбали колеги зі школи мистецтв.

З нагоди професійного свята вітання працівникам позашкілля адресує і міський голова Ігор Чайка: «Дорогі педагоги, нехай  Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних.

У країні позашкілля живе дух творчості, таланту та дитячої радості. А Ваші натхнення,  енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане нехай допомагають робити її яскравою та багатогранною, щедрою на успіхи і перемоги.

Спасибі за працю, здобутки, за Ваші серця, які Ви віддаєте дітям.

Миру, здоров’я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: