10:11, 28 Березня 2022

Пожежу нафтобази у Луцьку гасили усю ніч, постраждалих немає

Міський голова нагадав лучанам, що не можна публікувати фото та відео результатів ворожих обстрілів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Найперше про вчорашні вибухи. Ви знаєте, що здійснили обстріл нафтобази. Нафтобаза доволі серйозно постраждала. На цю хвилину продовжується гасіння пожежі. Пожежу гасили всю ніч. Дякую працівникам ДСНС, пожежникам за цю дійсно важку і титанічну працю. Дякувати Богу, постраждалих нема.

Окремо хочу сказати і наголосити на те, що не можна публікувати фото, відеоінформацію, навіть текстову інформацію про результати обстрілів, результати вибухів, вказувати якісь координати. Будь ласка, не робіть цього, не публікуйте фотографії і не публікуйте іншу інформацію, тому що це може допомогти ворогові.

Про опалювальний сезон. Дуже багато людей ставлять запитання коли завершиться опалювальний сезон. Сьогодні маємо + 17 градусів тепла. Це доволі тепло, однак, з середи відчутно похолодає аж до + 3 у день і — 2 вночі на вихідних. Тому зараз нема можливості припинити опалювальний сезон. Як тільки погода дозволятиме нам це зробити, то ми це зробимо. Опалювальний сезон припиняється при настанні погоди, коли середньодобова температура перевищує + 8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб підряд. Очікуємо належних погодних умов і будимо припиняти опалювальний сезон.

Про стан справ у громаді. Усі комунальні підприємства, установи, організації, які забезпечують поточну життєдіяльність міста, працюють у штатному режимі.

Транспорт працює у кількості 112 одиниць. 31 тролейбус, 81 автобус.

Продовжуємо здійснювати поточний ремонт доріг, прибирання міста, підготовку міста до весни, очистку зливових каналізацій та інші роботи.

Хочу також нагадати, що вчора у нас запрацювала друга соціальна їдальня, яка розташована у школі № 26 на вулиці Кравчука, 30. Ми її відкрили для того, щоб розвантажити трішки їдальню у гімназії № 4, тому що вже було скупчення людей, черги. Тому для того, щоб не було черг, було комфортно відвідувачам і щоб справлявся персонал, який там працює, ми відкрили другу їдальню. Будь ласка, запрошую. Ви можете її відвідати. Вона працює так само з 12 до 15 години.

Також хочу сказати, що для того, щоб дати можливість людям, які приїхали до нас з інших міст і на цей момент хочуть покращити свої знання з української мови, ми започатковали розмовний клуб спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Луцька міська рада зробила такий розмовний клуб щовівторка та щочетверга на 16 годину. Будь ласка, запрошуємо вас у центральний корпус університету на проспекті Волі, 13 (аудиторія 108). Якщо бажаєте, то відвідайте цей розмовний клуб і покращуйте свої знання з української мови.

Бажаю всім спокійного дня. Віримо у перемогу, віримо у Господа», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: