11:53, 27 листопада 2019

Пояснили, чому в Луцьку не було води

Працівники КП «Луцькводоканал» та залучені підрядники цілий день 26 листопада та всю ніч 27 листопада працювали на місці аварійної ділянки на Дубнівській насосній станції.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцькради.

“Стан аварійної ділянки на Дубнівській насосній станції виявився значно складнішим, ніж очікувалося, та міг загрожувати небезпечними поривами в холодну пору. Такі пориви могли б вилитись у складні аварійні випадки, які довелось би ліквідовувати значно важче і довше. Це мало б наслідки надзвичайної ситуації як санітарного так і техногенного характеру”, – інформують у Луцькраді.

Працівники КП «Луцькводоканал» та залучені підрядники увесь день 26 листопада і всю ніч на 27 листопада працювали на місці аварійної ділянки, замінюючи частину магістральної мережі й усуваючи всі проблемні зони.

Відновлення аварійної ділянки водогону завершили близько сьомої години ранку, бригади одразу почали працювати над відновленням тиску у водопровідних мережах. У деяких районах водопостачання уже
відновлено повністю, в інших районах вода з’явиться найближчим часом.

КП «Луцькводоканал» приносить вибачення за несвоєчасність інформування населення про хід відновлення водопостачання і просить зрозуміти складність проблеми, адже зношеність мереж досягає рівня 50%, а протягом минулих десятків років мережі не відновлювалися взагалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: