12:36, 13 Грудня 2021

Повний курс COVID-вакцинації отримали 40 % дорослого населення України

Повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 40 % дорослого населення. Таким чином, Україна виконала цільовий орієнтир ВООЗ щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби у 2021 році.

Як передає «Укрінформ», про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Зараз, за даними МОЗ, 40 % дорослих українців (12,457 мільйона) вже отримали повний курс щеплення. Досягнувши цієї позначки, Україна виконала цільовий орієнтир, встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я: 40 % вакцинованих в 2021 році” – сказав Ляшко.

Він нагадав, що у державному бюджеті на закупівлю вакцин передбачили понад два мільярди гривень.

Також, за словами міністра, 10 грудня Європейський інвестиційний банк перерахував Україні 50 мільйонів євро, що профінансують закупівлю необхідних вакцин від COVID-19.

Окрім цього, як додав Ляшко, Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила додаткове фінансування у розмірі 150 млн дол. для проекту Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні. З них 120 млн дол. направлені безпосередньо на ретроактивну закупівлю вакцин проти COVID-19.

Загалом, за даними МОЗ, які навів на брифінгу міністр, з початку року в Україну вже надійшло 36,781 мільйона доз вакцини від COVID-19. Зробили 26,589 мільйона щеплень.

Наразі в Україні в наявності понад 8 мільйонів доз вакцини різних виробників.

Міністерство охорони здоров’я схвалить додаткову дозу проти COVID-19 для груп ризику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: