18:48, 04 Грудня 2019

«Повір у себе»: у Луцьку відбулося спортивне свято

Сьогодні КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту, в рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» організував і провів спортивне свято «Повір у себе» для вихованців КЗ «ДНЗ № 28 компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку».

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Команди-учасниці «Живчики» та «Смайлики» взяли участь у таких естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду».

Окрім спортивних естафет, дошкільнята виконали руханку, яку провела інструктор з фізичної культури Валентина Никончук. Наступним було виконання “BODY PERCUSSION” (робота в команді, музика тіла) під керівництвом музичного керівника Ірини Тритевич.

До заходу долучилась друга підгрупа студентів факультету «Фізична культура» Луцького педагогічного коледжу, які брали участь у спортивній естафеті «Аплікація з перешкодами». Учасники виконали біг з перешкодами до мольберта, де були розташовані елементи сніговика, якого потрібно було зібрати. На завершення було проведено музично-розважальну гру «Приліпалочка».

Всі дітки були нагороджені дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» та управління освіти Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: