14:23, 13 Лютого 2020

Повідомили, як планують осучаснити Старе місто у 2020 році

13 лютого з представниками різних органів та управлінь, громадських організацій, активними громадянами та спеціалістами в галузі історії та архітектури міста провели обговорення 10 практичних, дієвих та швидких кроків по відновленню активного життя Старого міста, поверненню його цікавості та привабливості для лучан та гостей міста.

Про це повідомив Ігор Поліщук у «Фейсбук».

Десять проектів, які планують впровадити до кінця року:

1. Капітальний ремонт вулиці Драгоманова з відновленням дорожнього покриття з існуючого натурального каменю з облаштуванням освітлення. Капітальний ремонт вул. Кафедральної до перехрестя з вул. Кафедральна.

2. Облаштування достатнього освітлення в абсолютній більшості вулиць Старого міста, ремонт та відновлення існуючого освітлення.

3. Завершення реалізації проекту реконструкції вежі Чарторийських.

4. Створення Центру середньовічної культури Луцька на базі лицарського клубу «Айна Бера».

5. Реновація, поточний ремонт, освітлення та відкриття для відвідувачів скверу зі скульптурами Миколи Голованя по вул. Драгоманова.

6. Оголошення інвестиційного конкурсу на приміщення колишнього гостинного двору Прайзлерів (вул. Кафедральна, 4), яке сьогодні знаходиться в аварійному стані. За умовами інвестиційного конкурсу переможець отримає комунальне приміщення в оренду на довготривалий період за пільгову вартість і зобов‘язується провести повний капремонт і реставрацію для облаштування в цьому приміщенні готелю, ресторану, кафе і парковки у внутрішньому дворі.

7. Професійна архітектурна підсвітка фасадів Дому Євангелія (Лютеранської кірхи), Собору святих Петра і Павла, капремонт і підсвітка фасаду Терцентру.

8. Капітальний ремонт та освітлення дамби, що простягається від вул. Глушець (поряд з Господарським судом) через центральний парк до вул. Замкової.

9. Завершення облаштування причалу біля будинку Голованя для організації прогулянок по р. Стир.

10. Створення реєстру занедбаних об’єктів нерухомості та робота з власниками для приведення до порядку. Ремонт та відновлення парканів приватних земельних ділянок, ділянок існуючого будівництва. Ремонт пошкоджених та розмальованих фасадів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: