17:00, 28 Березня 2019

Повідомили, скільки витратять на ремонт дороги міжнародного значення на Волині

На Волині стартував сезон ремонтно-будівельних робіт на автошляхах державного значення, зокрема дороги М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Як зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось, роботи проводять від населеного пункту Копачівка, де закінчили минулого року. Так, уклали 15-сантиметровий шар щебенево-піщаної суміші, з додаванням цементу 3 %. А поверх нього – вирівнюючий шар з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, середньою товщиною 10 см. Це так званий «чорновий» шар. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Луцькавтодор – Сервіс».

Загалом планують відремонтувати понад 15 км автошляху. Загальна вартість робіт – 182 млн 289,8 тис. грн.

До слова, кошти виділили з державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 130-р «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: