21:19, 04 Серпня 2019

Повідомили, чи наступного року відбудеться «Бандерштат»

Організатор фестивалю українського духу “Бандерштат”, нардеп Ігор Гузь повідомив, чи будуть наступного року проводити фестиваль.

Про це стало відомо сьогодні, 4 серпня.

Ігор Гузь зазначив, що вже 13 років виходить на сцену фестивалю, однак так важко, як у цьому році, не було ніколи, тому що було дуже багато проблем. Однак організатори, незважаючи на ситуацію, віднайшли кошти й цього року підтримали фестиваль.

Як запевнив Ігор Гузь, наступного року фестиваль відбудеться й зроблять все можливе, аби провести й ювілейний 15-ий фестиваль. Однак, незважаючи на будь-які труднощі організатори прийняли рішення не відступати від означених уже давно ідеалів:

“Ми не будемо торгувати патріотизмом. Фестиваль називається на честь Степана Бандери, фестиваль буде шанувати воїнів АТО і стояти за Україну. На цьому фестивалі не буде алкоголю і це принципове рішення “Бандерштату”. Ми хочемо, аби ви любили “Бандерштат” не за те, що тут лилися ріки алкоголю і не за те, що тут будуть російські виконавці, ми хочемо, аби ви любили його за його атмосферу і за те, що тут є однодумці”, — зазначив Ігор Гузь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: