19:22, 16 Травня 2020

Потрібні кошти для роботи: інтернет-видання «Волинь Оnline» нагадує, що працює за внески читачів

Інтернет-видання «Волинь Оnline», яке з 2 січня 2018 року працює за кошти читачів, закликає волинян до донейтів на символічні суми. У місяць інтернет-виданню на всі його потреби потрібно 34 тисячі гривень. Це може бути лише 3400 читачів по 10 гривень, тому саме від Вашого донейту залежить все, у тому числі, чи буде наше видання працювати далі. Завдяки цим символічним внескам ми можемо продовжувати залишатися незалежними від влади, політики та бізнесу.

То ж ми регулярно закликаємо читачів долучитися до підтримки незалежного ресурсу.

Чому нам треба фінансова підтримка?

– Ми без інвесторів, а тому вільні!

– Ми працюємо щодня без упину і мусимо постійно шукати кошти на нашу роботу.

– Заробляти на рекламі у нашому регіоні непросто і у звичні дні, а у часи карантину дуже складно. Тим більше, ми стараємося працювати так, аби реклама була або якісна, або її не було — для Вашого ж блага.

– Ми сплачуємо ЄСВ незалежно від того, чи є дохід, бо це обов’язково в Україні.

– Щомісяця 27 числа ми оплачуємо послуги хостингу.

– Кошти потрібні на команду.

– І, звісно, кошти потрібні на виготовлення матеріалів (проїзд, оплата інтернету, телефонів, платні довідки під час підготовки матеріалів).

Тому, якщо Ви нас знаєте, читаєте, підтримайте наше видання донейтами, аби ми могли працювати далі у ці непрості часи.

Реквізити для підтримки: 4731 2191 0719 3223 — Метельська Мар’яна Володимирівна (головний редактор) або підтримати можна на профілі на «Patreon». 

Ми наголошуємо, що закликаємо підтримувати нас для наповнення таких рубрик, як  «Розслідування», «Інтерв’ю» та «Статті», де авторські матеріали, але не просимо про підтримку новин.

Краудфандинг, або ж громадське співфінансування – давно популярний у світі спосіб підтримки медіа. Пропонуємо запровадити цей спосіб і на Волині для розвитку незалежної журналістики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: