08:14, 12 листопада 2023

Потреби військових, медична галузь та утеплення освітніх закладів: проаналізували використання коштів з бюджету Володимирської громади

Цього року були кошти вільних лишків, які не використали з бюджету попереднього року, а також перевиконання в цілому склало 906 мільйонів гривень. З них виділили 288 мільйонів гривень на потреби військових формувань та силових структур. Під час останньої сесії ще виділили 23 мільйони гривень. Загалом допомога військовим склала понад 300 мільйонів.

Про це розповів Володимирський міський голова Ігор Пальонка під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» 10 листопада, йдеться на веб-сайті Волинської ОВА.

Він додав, що з перевиконаного бюджету виділили також кошти на медичну галузь громади.

«Зокрема, це кошти на будівництво і ремонт приймального відділення нашої лікарні, тому що без цього заклад не відповідав вимогам кластеру. Безпосередньо цього року ми закінчуємо його реконструкцію. Також виділяли більше одного мільйона гривень на титанові пластини та харчування військових у нашій лікарні», – зазначив Ігор Пальонка.

Він повідомив, що крім того, кошти з місцевого бюджету виділяли на утеплення трьох закладів дошкільної освіти та центру позашкільної освіти. А також на заробітну плату освітян – 15 мільйонів гривень; на благоустрій та освітлення населених пунктів – 120 мільйонів гривень; на реконструкцію, ремонт доріг, дворових територій – орієнтовно 180 мільйонів гривень.

«Зазначу, що всі запити, які надходили в громаду від військових частин – ми задовольнили. В бюджеті є резерв, який плануємо використати на потреби військових», – додав очільник Володимирської громади.

Також він прокоментував ремонт басейну та стадіону школи № 5 у Володимирі.

«У місті багато військових і плануємо проводити реабілітацію для воїнів у відремонтованому басейні. Ми вирішили реконструювати чашу, систему очистки та перекрити дах, – пояснив Ігор Пальонка. – Щодо стадіону, тут навчається близько 900 дітей. Більше ста їхніх батьків перебувають у ЗСУ. І коли постало питання ремонту стадіону, ми його обговорювали з керівництвом школи, з батьками та з людьми, які сьогодні захищають нашу незалежність. Ми хочемо там лише вирівняти майданчик, покласти покриття на доріжках і траву».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: