20:48, 01 Серпня 2023

Посилення міжнародної співпраці: представники Нововолинської громади відвідали форум у Любліні

31 липня у Любліні відбувся форум «Стратегічне співробітництво України й Польщі. Інвестиційні перспективи українських громад. Можливості для польського бізнесу». У заході взяв участь голова Нововолинської громади Борис Карпус, його заступник Микола Пасевич, консультантка міського голови Іванна Цицюк, начальниця управління економічної політики Тетяна Корнійчук, начальник відділу державної реєстрації управління ЦНАП Йонатан Давидюк, головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоції Тетяна Лазаренко, депутат Нововолинської міської ради Микола Лукашук, головний спеціаліст відділу комунікацій Мирослава Власюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Народні депутати, представники бізнесу, місцевого самоврядування України та Польщі вели діалог про відбудову України, інвестиційну привабливість регіонів, шукали шляхи подолання бюрократичних перепон у співпраці країн-сусідів.

Нововолинський міський голова Борис Карпус виступив з презентацією переваг Нововолинська для польських інвесторів, поінформував про функціонування індустріального парку «NOVO». Нагадав про пільги для бізнесу на території пріоритетного розвитку, які діють до 2037 року.

Борис Карпус поспілкувався з генеральним консулом України в Любліні Олегом Куцем, з очільником Любліна Кшиштофом Жуком, з потенційними інвесторами.

Участь у заходах офлайн формату дають можливість шукати нові корисні знайомства, налагоджувати зв’язки з партнерами, представляти Нововолинську громаду, зміцнювати співпрацю з Польщею та іншими країнами Європи.

Організатор заходу BCC – престижний бізнес-клуб підприємців та найбільша статутна організація індивідуальних роботодавців країни. Партнер – Аналітичний центр і клуб громадської дипломатії – «Business centre».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: