21:54, 07 Липня 2020

Постраждалі від пожежі волиняни просять владу про допомогу

Прикрий інцидент – пожежа – трапилася увечері, 5 липня,  у селищі Благодатне на вулиці Пушкіна, 20 в цегляному одноповерховому чотириквартирному житловому будинку барачного типу. До рятувальної операції залучали пожежників з Нововолинська, Іванич та Володимир-Волинського. За попереднім висновком, причиною займання стало коротке замикання електромережі.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Пожежа завдала великих матеріальних збитків – знищені речі домашнього вжитку, побутова техніка, стеля, покрівля, електропроводка, пошкоджено підлогу.

Сьогодні до Нововолинської міської ради за допомогою звернулися погорільці. Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський сказав, що із коштів міського бюджету буде виділена матеріальна допомога на кожне господарство, аби можна було розпочати ремонтні роботи.

«Ми розуміємо, що великої втрати зазнали люди. Запропонована допомога не вирішить усіх їхніх проблем, але ми шукатимемо можливість підтримати їх і в подальшому», – зазначив він.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський запропонував селищному голові Благодатного Олександру Топорівському також долучитися до надання матеріальної допомоги сім’ям, які постраждали під час пожежі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: