18:53, 20 Жовтня 2022

Постійні представники країн ЄС погодили санкції проти Ірану за постачання дронів для росії

Постійні представники країн ЄС сьогодні зранку погодили додаткові санкції проти Ірану за постачання бойових дронів-камікадзе для росії, яка використовує цю зброю для варварських атак на мирні українські міста та об’єкти цивільної інфраструктури.

Як повідомляє «Укрінформ», така інформація оприлюднена сьогодні на сторінці Чеського головування ЄС у «Tвіттері».

«COREPERII (Рада постійних представників ЄС – ред.) ухвалила санкції проти Ірану у рекордні терміни. Усього після 3-х днів переговорів посли погодили заходи проти установ, що постачають (росії – ред.) іранські дрони, які завдають удари в Україні. Письмова процедура завершена, санкції набудуть чинності сьогодні по обіді після оприлюднення в Офіційному журналі ЄС», – йдеться у повідомленні.

Як зазначає Чеське головування ЄС, країни Євросоюзу погодилися заморозити активи для 3 осіб та однієї установи, які є відповідальними за постачання іранських дронів. При цьому ЄС готується поширити ці санкції ще на 4 іранські установи, які вже були включені у попередні санкційні переліки ЄС.

Як вже повідомлялося, росія активно використовує бойові дрони іранського виробництва для атак по мирних містах України та для руйнації критично важливої інфраструктури напередодні зимового періоду.

Як очікується, ситуація, що склалася внаслідок таких дій, стане однією з тем для обговорення під час зустрічі ЄС на вищому рівні, яка відбувається сьогодні у Брюсселі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: