09:13, 29 Травня 2020

Послуга «2 в 1» доступна у Нововолинському ЦНАПі

Від  28 травня відділ ЦНАП запроваджує послугу «2 в 1». Вона надає можливість оформлення особі віком від 14 до 18 років паспорта громадянина України у вигляді картки та одночасної реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків з подальшим внесенням РНОКПП у паспорт «ID+РНОКПП».

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Послуга «2 в 1» передбачає, що особа віком від 14 до 18 років, яка має зареєстроване місце проживання та яка не зареєстрована у Державному реєстрі  фізичних осіб-платників податків (тобто не має присвоєно номера платника податків), під час оформлення паспорта вперше може за її бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі з подальшим відображенням інформації про РНОКПП у паспорті.

Оформлення паспорта з одночасним отриманням РНОКПП можливо здійснити тільки особі, яка має зареєстроване місце проживання.

Для отримання послуги потрібно наступні документи:

Свідоцтво про народження особи

Оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків. У разі відсутності одного з таких документів подається свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, а випадку смерті одного з батьків – свідоцтво про смерть.

Довідка про реєстрацію місця проживання (додаток 13 до правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 №207)

Уразі зміни прізвища та/або імені подаються підтверджуючі документи

Якщо один з батьків на момент народження особи був іноземцем або особою без громадянства, надається довідка з ДМС про підтвердження громадянства України особи, яка подає документи для оформлення паспорта громадянина України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: