17:54, 19 Лютого 2021

Посадовця у Нововолинську притягнули до адмінвідповідальності за погане вивезення сміття

Засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради 18 лютого розпочали із  інформації директора виробничого управління комунального господарства Артема  Жигалюка щодо стану санітарної очистки міста. Адже останніми днями було чимало нарікань  щодо несвоєчасного вивезення сміття.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

За словами Артема Анатолійовича,  основна причина –  сильні снігопади, через які важко було доїхати до сміттєвалища.

«Безперечно, погодні умови дещо позначилися на роботі комунальників, – наголосив міський голова Борис Карпус. – Але я давав доручення до вчорашнього дня вивезти сміття. Із своїм заступником ми об’їхали місто  і побували ледве не на всіх 104 майданчиках. Якщо на 5-ому та 15-ому мікрорайонах   працівники  підприємства старанно працюють  та залишають після себе чисті і охайні площадки, то цього не скажеш про інші райони міста. П’ять  сміттєвозів та понад сто працівників   повинні  вчасно  вивозити сміття, аби  не викликати справедливого невдоволення  мешканців»

За пропозицією міського голови керівника підприємства притягнули до адміністративної відповідальності.

Першим питанням порядку денного був  звіт про роботу підприємства «Нововолинськводоканал». Його директор  Володимир Озімчук  намагався переконати, що минулий рік був вдалим. Але факти засвідчують про інше. Міський голова  Борис Карпус та його заступник, котрий курує комунальну сферу, Олександр Громик вказали на окремі недопрацювання. Зокрема, лише трохи більше половини споживачів користуються приладами обліку використання води. Через неканалізовані вулиці є суттєва різниця між водопостачанням і водовідведенням. Наголошували також на підвищенні культури спілкування  працівників підприємства із споживачами, на необхідності збільшення  заробітної плати робітникам.

Після тривалого обговорення  Олександр Громик вніс пропозицію визнати роботу підприємства «Нововолинськводоканал» незадовільною. І її підтримали всі члени виконкому.

На засіданні виконкому заслухали також інформацію  «Про роботу комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго», з якою виступив його директор  Олександр  Мотика. Серед питань, які на думку членів виконкому потребують негайного вирішення, – усунення  фактів самовільного включення в систему  і , безперечно, щоденна робота з боржниками щодо розрахунків за спожиті енергоносії.

Члени виконкому   надали згоду  на передачу в оренду  комунального майна та включення до Переліку об’єктів оренди першого типу, затвердили результати продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації, внесли зміни до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

Як стало відомо на виконкомі, у березні розпочнуть роботу тимчасові перевізники на автобусних маршрутах через села нашої громади. Зокрема, функціонуватимуть два маршрути: Нововолинськ – Гряди й Нововолинськ – Благодатне через Грибовицю.

Більше десяти ухвалених рішень стосувалося правочинів з житлом та захистом прав неповнолітніх.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: