08:48, 04 Квітня 2019

Порошенко погодився на дебати на стадіоні

Петро Порошенко звернувся до кандидата в президенти України Володимира Зеленського щодо запрошення на дебати на НСК “Олімпійський”.

Про це йдеться у його відеозверненні на сторінці у “Фейсбук”.

“Ми з Вами дуже різні. І головна відмінність — це стрілки геополітичних компасів показують у діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна — це сильна європейська країна, яка ніколи за жодних обставин і ні перед ким не стане на коліна. І дебати — це не шоу. Виборча кампанія — це подія, яка визначає майбутнє країни і нації на роки і десятиліття. Тут не до жартів. І бути Президентом і верховним головнокомандувачем — це не гра, це не бажання сподобатися. Бути Президентом і верховним головнокомандувачем — нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині неї, і на міжнародному рівні. І дебати робляться не заради видовища на стадіоні. Дебати — це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, цінності, історичний вектор, пріоритети. Країна не просто обирає, вона довіряє свою долю.

Правила дебатів прописані в Законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу”, — йдеться у зверненні.

Cтадіон, так стадіон

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 3 квітня 2019 р.

Нагадаємо, Володимир Зеленський висунув вимогу, аби дебати відбувалися на стадіоні НСК “Олімпійський”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: