16:25, 15 Травня 2019

Порошенко підписав закон «про мову»

Президент Петро Порошенко підписав Закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Церемонія підписання, яка транслювалася на сторінці глави держави у “Facebook”, відбулась у присутності Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та представників парламенту і громадськості.

“Сьогодні, 15 травня. В цей день я, як Президент України Петро Порошенко, маю високу честь і унікальну можливість підписати Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Я скріпляю підписом ретельно збалансований мовний закон”, – сказав Порошенко.

Як повідомляв “Укрінформ”, Верховна Рада 25 квітня ухвалила Закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. За його ухвалення проголосували 278 народних депутатів. Однак народні депутати від “Опозиційного блоку” зареєстрували у Верховній Раді проекти постанови про скасування закону про мову.

14 травня парламент відхилив ці проекти постанов, які блокували підписання закону, після чого Голова ВР Андрій Парубій відразу підписав мовний закон.

Того ж дня, 14 травня, закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” направили на підпис Президенту.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: