20:22, 31 Липня 2020

Попри рішення центральної влади, у Луцьку не зупинятимуть транспорт

Державна комісія ТЕБ та НС віднесла Луцьк до «червоної» зони епідемічної небезпеки, однак у міськраді стверджують, що рішень про зупинку громадського транспорту та обмеження роботи закладів не ухвалюватимуть.

Про це повідомляє у «Фейсбук» радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Державна комісія ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесла наше місто Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумілі, адже в останній час щодо статистики захворюваності COVID-19 в місті нічого не змінилось.

«Червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету, окрім цього – величезні незручності для десятків тисяч лучан.

Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців та рівень економічної активності в країні.

Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде ухвалювати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням.

Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження», – пише радник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: