20:38, 27 Жовтня 2020

Попередні результати виборів: хто очолить Голобську громаду

За результатами паралельного перерахунку голосів, найбільшу підтримку під час виборів голови ОТГ отримав Сергій Гарбарук.

Про це повідомляють на сторінці у «Фейсбук» Волинського осередку партії «ЗА Майбутнє», від якої балотувався кандидат.

За попередніми результатами паралельного підрахунку, Сергій Гарбарук отримав понад 40 % голосів на виборах голови Голобської громади.

«Намагаємось долати перешкоди та впевнено рухатися далі. Першочергове у планах – будівництво доріг, залучення інвестицій у виробництво, благоустрій населених пунктів та багато іншого», – запевняє Сергій Гарбарук.

Сергій Володимирович Гарбарук народився 3 червня 1966 року в смт Голоби Ковельського району. У 1983 році вступив до Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки на факультет фізичного виховання. З серпня 1989 по жовтень 2010 року працював учителем фізичної культури у школах Ковельського району. Обирався депутатом Новомосирської сільської ради, Голобської селищної ради та Ковельської районної ради. У жовтні 2010 року обраний на посаду Голобського селищного голови. У жовтні 2015 року обраний на посаду селищного голови Голобської об’єднаної територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: