12:59, 16 Грудня 2019

Понад півмільярда податків сплатили до місцевих бюджетів Волині

Понад півмільярда гривень єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Волині.

Про це інформує прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Господарюючі суб’єкти області, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, цього року спрямували до місцевих бюджетів на 21,1 відсотка більше єдиного податку.

Зокрема, на понад чверть більше єдиного податку сплатили підприємці-фізичні особи, на 15 відсотків більше – юридичні особи, динаміка  сплати єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками – плюс 3,1 відсотка проти аналогічного періоду торік.

«Ситуація зі сплатою єдиного податку значно мірою відображає реальні умови, що створені для розвитку малого підприємництва на території кожної територіальної одиниці. А це означає, що в питанні наповнення бюджетів громад забезпечення належних умов для діяльності легального бізнесу повинно стати безумовним пріоритетом. Варто відзначити, що ріст сплати єдиного податку нині фіксують на території всіх районів області», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Довідково: у січні-листопаді 2019 року місцеві бюджети Волині отримали 71 мільйон гривень єдиного податку від юридичних осіб і 411 мільйонів гривень єдиного податку від підприємців-фізичних осіб, а також 63 мільйони гривень єдиного податку сплатили сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: