19:38, 30 Вересня 2022

Понад дві тисячі першокурсників поповнили студентські лави ВНУ

У Лесиному виші розпочалася інавгурація нового навчального року. Студентів-початківців від імені Волиньради привітав перший заступник голови Юрій Поліщук.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Урочистості з нагоди посвяти у студенти на 17-ох факультетах триватимуть упродовж трьох днів. Загалом студентські ряди Волинського національного університету імені Лесі Українки разом з магістрами та аспірантами цьогоріч поповнило 4 250 здобувачів освіти, які опановуватимуть понад півсотні спеціальностей.

Ректор ВНУ Анатолій Цьось назвав цьогорічну кількість зарахованих вступників історичним рекордом. Він зазначив, що освіта – це головний чинник у формуванні нації, свідомого громадянина та кваліфікованого професіонала. Від студентів він зажадав сумлінного навчання та максимум зусиль для наближення перемоги.

Від імені голови та депутатського корпусу Волиньради з інавгурацією студентів факультету культури і мистецтв привітав перший заступник голови Юрій Поліщук: «Вам випало навчатися у непростий час, тому ваше студентське життя не буде безтурботним. У цій війні ворог націлений і на нашу культуру, бо вона теж зброя. Тому як творчі особистості, люди мистецтва ви теж покликані на боротьбу, від вас залежить, якою Україна буде завтра».

Посадовець також привітав професорсько-викладацький склад університету з прийдешнім професійним святом – днем працівника освітньої галузі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: