09:10, 14 Лютого 2020

Понад чотирнадцять тисяч безоплатних адміністративних послуг надали волинські земельники

Щодня до кадастрових реєстраторів Волині звертаються громадяни щодо надання різноманітних довідок, витягів, відомостей, погоджень у земельній сфері. Так, від початку цього року, за запитами волинян та мешканців інших областей, надали 14016 безкоштовних адміністративних послуг.

Про це повідомляють у ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Найчастіше люди зверталися щодо реєстрації земельної ділянки, – отримали  5677 таких послуг. Також надали 5067 витягів з Державного земельного кадастру про  земельну  ділянку на  підтвердження державної реєстрації земельної  ділянки та здійсненили 1826 виправлень технічної  помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яку допустив орган, що здійснює його ведення.

Частина адміністративних послуг у сфері земельного кадастру є платними. Від 1 січня 2020 року до бюджету спрямували 121,6 тис.грн за їх надання. Найбільш – за  витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, – громадяни сплатили 112,6 тис.грн за ці довідки. Ще 8,7 тис.грн – за виправлення технічної  помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу,  що здійснює його ведення.

Нагадаємо, що усі адміністративні послуги у земельній сфері надаються виключно через ЦНАПи. Низку довідок можна замовити онлайн на сайті Держгеокадастру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: