16:54, 27 листопада 2019

Понад 300 мільйонів гривень сплатили за землю до місцевих бюджетів Волині

За землю до місцевих бюджетів на Волині сплатили 364 мільйони гривень.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

За підсумками січня-жовтня 2019 року місцеві бюджети на Волині отримали в розпорядження 363,8 мільйона гривень плати за землю. Динаміка сплати орендної плати за землю і земельного податку позитивна протягом усього фінансового року, наразі – плюс 25 відсотків надходжень проти аналогічного періоду торік.

Майже 303 мільйони надходжень з плати за землю спрямували до бюджетів громад юридичні особи. 2018 року підприємства, фірми та організації перерахували до місцевих бюджетів Волині на 30,5 відсотка більше орендної плати за землю. Волиняни – власники та користувачі земельних ділянок, сплатили понад 61 мільйон гривень земельного податку, що теж більше минулорічних показників на 4,2 відсотка.

«Саме стабільність і ріст надходжень плати за землю –важлива передумова фінансової самостійності громад. Тому керівники органів місцевого самоврядування повинні приділяти максимум уваги питанню використання земельного фонду з комерційною метою відповідно до законодавчих вимог. Кожен підприємець чи керівник фірми повинен здійснювати діяльність легально, сплачуючи усі передбачені законом податки до бюджету», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області
Сергій Кондратюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: