21:58, 18 Вересня 2020

Понад 200 тисяч спрямують на план організації території історико-культурного заповідника у Луцьку

На сьогоднішньому засіданні бюджетна комісія погодила проект розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». Проект підготовлений відповідно до звернень управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації та управління у справах молоді та спорту ОДА.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Йдеться про  потребу в  перерозподілі бюджетних призначень, затверджених цим головним розпорядникам коштів обласного бюджету на 2020 рік.

Зокрема, у зв’язку з обмеженням проведення заходів Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки під час карантину  виникла економія в загальній сумі 210 тисяч гривень.

Зазначений фінансовий ресурс  пропонується спрямувати на  виготовлення «Плану організації території державного історико-культурного заповідника у місті Луцьк».

Крім того, у зв’язку з необхідністю придбання апарату для опалення і гарячого постачання для обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімп», перерозподіляються бюджетні призначення на утримання цього закладу за бюджетною програмою 5032 «Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств» у частині збільшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду на 20,0 тис. грн за рахунок зменшення видатків споживання загального фонду у відповідному обсязі.

З метою придбання матеріалів для проведення поточного ремонту дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» (заміна електротехнічного устаткування, обладнання та супутніх матеріалів електросистеми), збільшуються видатки споживання загального фонду за бюджетною програмою 5031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» на 26,8 тис. грн за рахунок зменшення витрат на поточне утримання обласної школи вищої спортивної майстерності в сумі 26,8 тис. грн, що передбачені за бюджетною програмою 5033 «Забезпечення підготовки спортсменів школами вищої спортивної майстерності».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: