11:38, 07 Червня 2021
Понад 100 школярів з’їхалися на туристичний зліт у селі поблизу Луцька
Минулого тижня у селі Баїв відбувся III відкритий туристсько-спортивний зліт-змагання серед учнівської молоді Боратинської громади. Щоб продемонструвати майстерність у різних туристичних дисциплінах з’їхалися понад 100 школярів з одинадцяти команд. Цьогоріч до спортсменів приєдналися колеги із села Гаразджа Підгайцівської громади.
Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.
Впродовж трьох днів школярі жили у наметовому містечку, яке розмістилося в урочищі «Джерело». Для дітей підготували насичену спортивну програму – туристичні змагання, крос, веслування на байдарках, а ще конкурс художньої самодіяльності, екскурсію до місцевого клубу-музею та справжні туристські розваги біля вогнища.
За підсумками трьох днів ІІІ Відкритого туристсько-спортивного зльоту-змагань серед учнівської молоді Боратинської територіальної громади спортсмени продемонструвати такі результати:
Особисті змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод»
Юнаки:
- Сусь Костянтин (Гірка Полонка)
- Качковський Владислав (Гаразджа)
- Януль Тарас (Гаразджа)
Дівчата:
- Лінник Анастасія (Гірка Полонка)
- Семенюк Дарина (Гірка Полонка)
- Казакова Дарина (Промінь)
Особисті змагання з велосипедного туризму
Дистанція «Фігурне водіння велосипеда»
Юнаки:
- Сусь Костянтин (Гірка Полонка)
- Романюк Станіслав (Ратнів)
- Демчук Павло (Мстишин)
Дівчата:
- Шаповаленко Софія (Боратин)
- Мартинюк Вікторія (Ратнів)
- Ольшевська Вікторія (Баїв)
Дистанція «Велокрос»
Юнаки:
- Сусь Костянтин (Гірка Полонка)
- Качковський Владислав (Гаразджа)
- Демчук Павло (Мстишин)
Дівчата:
- Карпюк Христина (Баїв)
- Шаповаленко Софія (Боратин)
- Лінник Анастасія (Гірка Полонка)
Комплексний залік по 2-х дистанціях велосипедного туризму
Хлопці:
- Сусь Костянтин (Гірка Полонка)
- Демчук Павло (Мстишин)
- Гушинець Василь (Гаразджа)
Дівчата:
- Шаповаленко Софія (Боратин)
- Мартинюк Вікторія (Ратнів)
- Карпюк Христина (Баїв), Надворська Катерина (Боратин)
Особисті змагання зі спортивного орієнтування на дистанції «Лабіринт»
Хлопці:
- Степанов Іван (Баїв)
- Януль Тарас (Гаразджа)
- Качковський Владислав (Гаразджа), Абрамук Давид (Рованці)
Дівчата:
- Гладь Юлія (Боратин)
- Лінник Анастасія (Гірка Полонка)
- Казакова Дарина (Промінь)
Командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод»
- Гірка Полонка (Сусь Костянтин, Лінник Анастасія, Семенюк Дарина, Можар Арсен)
- Промінь (Казакова Дарина, Повідзіон Володимир, Стричинець Іван, Бокова Анна)
- Гаразджа (Качковський Владислав, Феш Тетяна, Януль Тарас, Костюк Андрій)
Змагання з водного туризму
- Гаразджа (Костюк Андрій, Качковський Владислав)
- Лаврів (Январьов Іван, Сохацький Андрій)
- Гаразджа (Симонович Давид, Януль Тарас)
Конкурс художньої самодіяльності.
Залишити відповідь