11:22, 12 Травня 2018

Помер почесний громадянин Волині

На 93 році життя помер почесний громадянин Волині, професор Карл Герман Крог.

Про це повідомляє активіст Богдан Климчук на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Не стало Людини з неймовірною харизмою, яка заряджала оточуючих своєю вірою в Україну. Карл Герман кожного разу при зустрічі випитував до дрібниць, що в нас робиться і любив годинами розповідати про плани, як можна буде ще допомогти волинянам”, – йдеться у дописі.

Разом із однодумцями із Спілки “Мости в Україну” (Брюкеншлаг) Крог зумів організувати проходження практики на німецьких підприємствах та установах, більше трьохсот волинян, відправити на Волинь більше сотні вантажівок гуманітарної допомоги, організувати виступи в Німеччині багатьом творчим колективам.

“У 2003-у я й сам став продуктом цієї організації, тому багато в чому у житті завдячую цій людині. Карл Герман був справжньою людиною-мотором і міг навіть в свої дев’яносто з гаком, сісти при потребі за кермо мого буса та відвезти групу волинських учителів у потрібне місце, навчити їзди на своєму електровелосипеді та пританцьовувати на “Ночі в Луцькому замку”. До останнього сподівався побачити його наступного тижня в Луцьку. Нажаль, уже не вийде… Спочивайте з миром Великий, патріоте Волині!”, – пише активіст.

Довідка: Карл-Герман Крог – голова Спілки «Мости в Україну», Почесний громадянин Волині,почесний професор СНУ ім. Лесі Українки, ЛНТУ, ВІЕМ, здійснив вагомий внесок у поглиблення дружніх стосунків міст Луцька і Бад Зальцуфлен, Волинської області та округу Східна Вестфалія – Ліппе. Саме завдяки його зусиллям 28 листопада 2014 року був підписаний Меморандум про співпрацю міста Луцька та району Ліппе, та ведеться інтенсивна робота щодо укладання Угоди про повномасштабне партнерство між цими регіонами.

Свого часу Карл-Герман Крог організовував взаємні зустрічі ветеранів ІІ Світової війни з України та Німеччини, а також долучився до спорудження 1996 року у місті Ковелі пам’ятника усім жертвам ІІ Світової війни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: