19:39, 24 Липня 2020

Поляки консультують працівників Луцькради щодо зеленого господарства

23 липня за сприяння управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності відбулася онлайн-консультація представників відділу екології Луцької міської ради та комунального підприємства «Парки та сквери м.Луцька» з колегами з Офісу міського архітектора Адміністрації міста Люблін.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Лучан цікавив досвід Любліна у сфері організації роботи в галузі зеленого господарства. Начальник відділу екології Оксана Лисак звернулася до польських колег з проханням поділитися досвідом у вирішенні актуальних для нашого міста питань. Фахівці відділу екології та майстер КП «Парки та сквери» запитували, які види обрізання крон дерев застосовують у Любліні; чи розроблені окремі локальні правила обрізки дерев, які вживаються заходи для боротьби зі шкідниками і хворобами, що вражають міські зелені насадження загального користування; як організовано роботу у сфері зеленого господарства Любліна та ін.

Юзеф Пьотр Врона, керівник відділу охорони і збереження дерев Офісу міського архітектора, детально розповів луцьким колегам про досвід Любліна у вирішенні проблем, які наразі турбують лучан. Онлайн спілкування було дуже цікавим та корисним. Представники Адміністрації міста Люблін вже вкотре продемонстрували свою відкритість та готовність співпрацювати навіть у карантинних умовах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: