08:43, 27 Квітня 2023

Польські партнери привезли на Волинь чергову допомогу

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та депутатка Ольга Омелько зустрілися з головою Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону Яном Вєсьолеком та лікарем Верхньосілезького медичного центру Войцехом Рихліком.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Співпраця, започаткована з польськими партнерами у галузі позашкільної освіти, з початком повномасштабної війни трансформувалася і в гуманітарно-волонтерський проєкт. За сприяння Яна Вєсьолека Волинь вже отримала десятки тонн різноманітної допомоги.

Теперішній вантаж склали медичні засоби, ліки, обладнання для надання першої медичної допомоги, дефібрилятори, інфузійні помпи, операційні набори, кисневі маски, дренажі, катетери, тактичні турнікети та інше.

«Допомога наших польських друзів дуже важлива і вчасна – частину медичного вантажу ми відразу завеземо для волинських військових, які несуть службу в зоні бойових дій, – зазначив Григорій Недопад. – Частина лишиться у медичних закладах, де проходять реабілітацію поранені захисники».

Голова Волиньради подякував за незмінну допомогу та вручив Яну Вєсьолеку Почесну відзнаку Головнокомандувача ЗСУ – нагрудний знак «За сприяння війську».

Під час зустрічі також обговорили питання відпочинку та оздоровлення в Польщі волинських діток, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами. Ян Вєсьолек зазначив, що Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону до Міжнародного дня дітей зініціювали акцію: вони готові прийняти на літній відпочинок дітей з інвалідністю та дітлахів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Польські партнери також відвідали Волинську обласну клінічну лікарню та домовилися про співпрацю з Верхньосілезьким медичним центром  у навчанні медиків та обміні досвідом.

«Ми продовжуємо розвивати та поглиблювати партнерство між Волинню та Польщею задля допомоги нашим військовим, цивільним, оздоровлення та навчання наших дітей. Вдячні за допомогу, небайдужість і підтримку польських друзів в такий нелегкий для кожного українця час», – підкреслила Ольга Омелько.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: