20:49, 18 Травня 2022

Польське місто-партнер Ленчна продовжує допомагати Ковелю

Днями із Польщі надійшов черговий вантаж. Друзі ковельчан передали дизельний генератор вартістю 7 200 злотих. За рішенням бурмістра Лєшека Влодарскі та депутатів міської ради кошти виділили з місцевого бюджету.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Крім того, працівники міської адміністрації підтримали ідею своєї колеги Анни Ірли щодо збору коштів. До цієї доброчинної ініціативи долучились кооператив житлового комплексу імені Стефана Баторего, Асоціація польських суддів IUSTITIA в Любліні.

Їм вдалось акумулювати майже сім тисяч злотих. За них вони придбали 1700 кілограмів різноманітних продуктів та інші корисні речі.

Сама Анна, яка неодноразово приїжджала у Ковель, і брала участь у реалізації спільних проектів наших міст, написала: “Дуже радує, що можемо допомогти нашим друзям. Маємо надію – зло, яке зараз твориться в Україні, завершиться. Зичимо того вам і собі”.

Міський голова Ігор Чайка від усієї душі дякує бурмістру Ленчни, міській раді, працівникам муніципалітету за допомогу.

“Усі дні війни Ленчна завжди з нами на зв’язку. Наші друзі відгукуються на кожне прохання. Вони знаходять правильні слова, аби додати нам оптимізму і завжди наголошують, що дуже вірять в Україну. Ця підтримка робить нас сильнішими”, – зазначає Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: