23:13, 18 Жовтня 2022

Польське місто Мальборк стало містом-партнером Володимира

18 жовтня у Володимирській міській раді відбулося підписання угоди про партнерські відносини між Володимиром та польським містом Мальборк.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На зустріч з міським головою Ігорем Пальонкою прибула делегація у складі бурмістра міста Мальборк Марека Хажевскі, голови міської ради Павла Джівоша, працівника кризового відділу Ярослава Бартосіка, віце-коменданта міської варти Томаша Косатка, працівників відділу туризму, просування і співпраці за кордоном Катажини Фабіанської та Кшиштофа Левандовскі.

Під час спілкування, в якому також узяли участь заступник міського голови Андрій Гудим, секретар міської ради Іван Юхимюк, начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець, обидві сторони зустрічі обговорили можливі напрямки майбутньої співпраці. Ігор Пальонка розповів гостям про те чим живе нині громада, які підприємства працюють на її території, як проходить навчальний процес.

Окремо зупинились на темі допомоги військовим формуванням. Міський голова наголосив, що основна потреба сьогодні в озброєнні.

“Українські воїни мужньо та з  блиском в очах обороняють сьогодні рідну землю, а наше завдання – забезпечити їх усім необхідним”, – зазначив очільник громади. У розмові мер також висловив подяку полякам, які зараз разом з українцями переживають новий історичний етап.

Бурмістр Мальборка зазначив, що поляки гостро відчувають віяння війни, адже багато українців зараз знаходяться на теренах Польщі.

Після спілкування очільники міських рад Володимира та Мальборка приступили до підписання угод про співробітництво.

Підписання угоди є частиною діяльності Європейського Союзу, спрямованої на приєднання України до Європейської спільноти, і через контакти з іншими містами партнерами послужить європейській інтеграції та розбудові добрих відносин між громадянами цих країн.

Цією угодою передбачили запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин  між містами-партнерами у напрямках освіти, культури і спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я, соціального захисту, економіки, туризму, управління містом, сприяння дослідженням розвитку місцевих традицій, реалізації спільних проектів, що фінансуються з фондів ЄС, обмін між державними установами та неурядовими організаціями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: