12:36, 08 листопада 2023

«Польська полиця в Україні»: Маневицька публічна бібліотека отримала книги польських авторів

Завдяки участі у пілотному польсько-українському проекті «Польська полиця в Україні» книжковий фонд Маневицької публічної бібліотеки поповнився 20 книгами польських авторів для різних вікових категорій.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Маневицька публічна бібліотека взяла участь у пілотному польсько-українському проекті «Польська полиця в Україні», який ініціювали Міністерство культури та національної спадщини Польщі і Міністерство культури та інформаційної політики України. Він реалізовувався Інститутом книги в Польщі у співпраці з Українським інститутом книги.

«Завдяки участі у проекті книжковий фонд бібліотеки поповнився 20 книгами польських авторів для різних вікових категорій. Всі книжки перекладені українською мовою та видані українськими видавцями на кошти гранту, наданого їм Інститутом книги в Польщі (IK PL).

Усі охочі можуть ознайомитися з виданнями, які представлені на книжковій полиці польської літератури у Маневицькій публічній бібліотеці. Пориньте у цікавий та захопливий світ історії, фантастики та пригод польських авторів», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: