17:25, 03 Червня 2022

Польща вже збудувала 120 кілометрів загородження на кордоні з білоруссю

Польські будівельні компанії збудували вже 120 км загородження на кордоні з білоруссю.

Про це повідомив у «Твіттері» заступник глави МВС й адміністрації Польщі Мацей Вонсік, передає «Укрінформ».

“Ми вже завершили будівництво 120 км загородження на кордоні з білоруссю. Як ми передбачали, будівельні роботи мають завершитися до кінця місяця!”, – написав Вонсік.

Загородження заввишки п’ять метрів простягнеться на близько 200 кілометрів. Будівельні роботи виконують компанія Budimex (105,5 км) та консорціум фірм Unibep i Budrex (80,7 км). Загальна вартість проекту разом із технічним оснащенням сягне 1,6 млрд злотих – близько 400 млн дол. Роботи планують завершити до 30 червня цього року.

Польща та країни Балтії звинувачують білорусь та рф у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку на кордоні. Від початку кризи у серпні минулого року польсько-білоруський кордон намагалися нелегально десятки тисяч іноземців з Близького Сходу та країн Африки.

За минулу добу, 2 червня, кордон у напрямку Польщі з рб намагалися нелегально перетнути 20 біженців, які перерізали колючий дріт на кордоні.

До 30 червня у Польщі за розпорядженням глави МВС країни діє тимчасова заборона на перебування сторонніх осіб у 183-х населених пунктах у прикордонній смузі з білоруссю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: