08:15, 17 Вересня 2023

Польща побудує електронне загородження з білоруссю по ріці Буг

У Польщі оголосили тендер на будівництво електронного загородження на ріці Буг на кордоні з білоруссю довжиною 172 км.

Про це заявив в суботу під час відвідання пункту пропуску «Тересполь» на кордоні з рб міністр внутрішніх справ й адміністрації Польщі Маріуш Камінський, передає «Укрінформ».

За словами міністра, в п’ятницю Прикордонна служба Польщі оголосила тендер на будівництво електронного загородження на ріці Буг кордоні з білоруссю. Свої пропозиції компанії складатимуть до 22 вересня, в листопаді має бути обрано переможця тендеру і до кінця року розпочнуться відповідні роботи на кордоні.

“Електронне загородження матиме 172 км. Це буде близько 4,5 тисячі денних, нічних й тепловізійних камер, датчики руху і сотні кабелів передачі даних”, – повідомив Камінський.

Він додав, що центр електронного моніторингу за ситуацією на ріці Буг розгорнуть у Надбужанському відділі Прикордонної служби РП у Хелмі.

Як повідомлялося, 2021 році Польща і держави Балтії звинуватили білорусь та рф у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку на кордоні. У липні 2022 року Польща завершила будівництво на кордоні з білоруссю загородження протяжністю 186 кілометрів і заввишки 5,5 метра. Згодом Польща також збудувала електронне загородження на сухопутній ділянці кордону з рб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: