17:07, 16 Липня 2019

Поліція розслідує отруєння у луцькій піцерії

З 11 до 14 липня в одному із закладів громадського харчування у центрі Луцька отруїлися відвідувачі.

Про це повідомили у прес-службі поліції.

До інфекційного відділення обласної клінічної лікарні госпіталізували 10 волинян. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

На цей час з ознаками харчового отруєння госпіталізували в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні десятеро відвідувачів. Як повідомляють медики, загрози життю потерпілих немає.

Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді штрафу у розмірі 1,7 тис. грн., або арешту на строк до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років.

У Фелічіті прокоментували, що наразі проводиться службове розслідування і на цей час піцерія «Фелічіта», що на Винниченка, 2, — зачинена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: