19:40, 04 листопада 2020

Поліську митницю Держмитслужби реорганізують

Поліська митниця Держмитслужби інформує, що 2 листопада до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесли запис стосовно рішення щодо припинення Поліської митниці Держмитслужби, як юридичної особи в результаті її реорганізації (код 43350097).

Реорганізація Поліської митниці Держмитслужби, як територіального органу, здійснюється шляхом приєднання до Державної митної служби України на виконання вимог пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 895 «Деякі питання територіальних органів Державної митної служби» та наказів Держмитслужби від 19 жовтня 2020 року № 460 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби як відокремлених підрозділів» та від 27 жовтня 2020 року № 480 «Про реорганізацію територіальних органів Держмитслужби».

Поліська митниця Держмитслужби 2 листопада цього року видала наказ № 290 «Про створення Комісії з реорганізації Поліської митниці Держмитслужби», яким затвердили склад комісії з реорганізації та наказ 292, яким затвердили План заходів пов‘язаних з реорганізацією Поліської митниці Держмитслужби.

Головою Комісії з реорганізації Поліської митниці Держмитслужби призначили Сергія Панчука, начальника Поліської митниці Держмитслужби.

Строк заявлення кредиторами вимог до Поліської митниці Держмитслужби 2 місяця з дня оприлюднення повідомлення про її припинення як юридичної особи.

Поштова адреса Поліської митниці Держмитслужби: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 104.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: