18:24, 20 Вересня 2023

Поліщук зустрівся із директором Торгового Представництва Тайваню Су Ю-Суанем

У Луцькій міській раді відбулася зустріч міського голови Ігоря Поліщука з директором Торгового Представництва Тайваню Су Ю-Суанем. Керівник Представництва прибув до Луцька з Києва, де з 2006 року діє офіс цієї неурядової організації. Мета візиту Су Ю-Суаня – ознайомлення з ситуацією у міській територіальній громаді та обговорення потенційних напрямків співпраці, зокрема, у медичній, економічній та освітній галузях.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Цього року, а також наступного, наш уряд передбачив спеціальний бюджет для України, – повідомив Су Ю-Суань. – Водночас, представники Тайваню майже нічого не знають про вашу державу, адже всі контакти відбуваються у столиці та великих містах. Однак я живу в Україні понад п’ять років, і знаю, що в її західній частині є багато міст, які мають потенціал, ресурси і людський капітал. Тому моє завдання – поцікавитися вашими проектами і можливостями, щоб потім просити свій уряд про ресурси”.

Міський голова Ігор Поліщук подякував Су Ю-Суаню за візит до Луцька. В його особі подякував також за підтримку Тайванем України як на міжнародній арені, так і матеріально-технічними засобами. Щодо пропозиції співпраці міський голова зазначив: “Луцька міська рада реалізовує дуже багато різноманітних проектів, і ми вдячні за таку можливість. Сформуємо і надамо вам перелік проектів, які можуть бути підтримані в рамках цієї програми”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: