13:04, 22 Лютого 2022

Поліщук заявив, що у Луцьку підвищують безпеку об’єктів критичної інфраструктури

До лучан звернувся міський голова Ігор Поліщук: закликає зберігати спокій та не допускати панічних настроїв.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Учора Російська Федерація визнала незалежність і суверенітет так званих “народних республік” ДНР та ЛНР, при цьому порушивши територіальну цілісність України.

В указі про визнання цих республік говориться про необхідність збройним силам Російської Федерації забезпечити підтримку миру на території цих так званих “республік”. Тому, з великою ймовірністю, збройні сили Російської Федерації будуть введені на територію цих республік, якщо ще не введені на цю хвилину.

Однак ми знаємо, що ще з 2014 року в тому чи іншому вигляді вони вже перебувають там.

Не буду вдаватися в дипломатичний та військово-політичний аналіз вказаної ситуації, адже це не є нашим сьогодні завданням. Сьогодні нашим спільним завданням разом з вами є зберігати спокій, є не допустити панічних настроїв та не впадати в песимізм. Нашим завданням є зберігати холодний розум та не допустити необдуманих імпульсивних вчинків.

Нашим завданням як органу місцевого самоврядування є підтримка життєдіяльності нашого міста, є посилення охорони та безпеки об’єктів критичної інфраструктури. Нашим завданням є підтримка територіальної оборони, робота над цивільним захистом та питаннями безпеки в цілому.

Хочу сказати, що вже тривалий час Луцька міська рада, її структурні підрозділи працюють разом із військовими над розгортанням тероборони в нашому місті. І вже завтра на черговій сесії ухвалять програму сприяння територіальній обороні та виділять на цілі, на те, що є найперше необхідним для територіальної оборони, один мільйон гривень до того, що було виділено раніше – це і кошти і матеріальні цінності.

Разом з підрозділами ДСНС ми працюємо над питаннями цивільного захисту, і раніше ми вже виділили понад 600 тисяч гривень на підвищення ефективності та на модернізацію системи оповіщення для цивільного захисту населення. Ми працюємо над підвищенням безпеки наших об’єктів критичної інфраструктури, які є на наших комунальних підприємствах і на наших установах і допомагаємо в підвищенні безпеки та охороні критичних об’єктів інфраструктури, які не належать комунальній власності.

Сьогодні, на мою думку, нам необхідно вірити в себе, вірити в український народ, підтримувати один одного і вірити в Україну.

Нехай Господь благословить і збереже Україну!», – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: