12:35, 25 Липня 2023

Поліщук вручив рідним загиблих захисників посмертні нагороди

Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник начальника Луцького ОМТЦК та СП Олександр Фурман вручили рідним загиблих захисників України Михайла Дарчича, Віталія Котельнікова, Олексія Мельничука та Віталія Степанишева їхні посмертні нагороди.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук подякував рідним загиблих військовослужбовців за те, що вони постійно підтримували та допомагали їм, а матерям – що виховали справжніх Героїв та патріотів.

“На превеликий жаль, саме завдяки їхній жертві, сьогодні у нашому місті немає такої розрухи і таких жахів, які є в деяких інших містах на сході та півдні України. У нашому місті, завдяки їм, діти ходять у школи та садочки, дорослі — на роботу. Відносно мирне життя продовжується”, – зазначив він.

“Бажаю, щоб ці нагороди завжди були для вас згадкою про велике серце, велику любов до України, велику мужність та героїзм ваших рідних”, – наголосив міський голова Ігор Поліщук.

Старшого сержанта Михайла Дарчича, солдатів Юрія Масевича та Олексія Мельничука, а також сержанта Віталія Степанишева нагородили орденами “За мужність” III ступеня (посмертно). Нагороди отримали дружини та діти загиблих Героїв.

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Співчуття, повага та шана їхнім рідним!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: