14:32, 08 листопада 2023

Поліщук вручив державні нагороди рідним загиблих Захисників

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з членами родин військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників. Очільник громади висловив співчуття членам родин полеглих Героїв у їхній непоправній втраті та подякував за належне виховання та підтримку їхніх синів і чоловіків.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Те, що в нашому місті немає таких руйнувань і хаосу, які, на жаль, є в інших містах на півдні та на сході держави, – це заслуга ваших рідних. Хочу вам за це щиро подякувати. Переконаний, що їхні імена будуть назавжди вписані в історію нашого міста. Ми зробимо все, щоб подвиг ваших синів і чоловіків ніколи не був забутий”, – сказав Ігор Поліщук.

Разом із заступником начальника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки – начальником відділення рекрутингу та комплектування Луцького ОМТЦК та СП підполковником Олександром Фурманом міський голова вручив родичам загиблих захисників державні нагороди.

Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення державними нагородами України” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили старшого сержанта Кудрявцева Дениса Ігорьовича (посмертно). Нагороду отримав син загиблого захисника – Тимофій.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагородили капітана Чігасова Владислава Валерійовича (посмертно). Нагороду отримала мати – Алла Станіславівна.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагородили старшого лейтенанта Мартинюка Олександра Ксенофонтовича (посмертно). Орден вручили батькові – Ксенофонту Дмитровичу.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили солдата Ярмольського Сергія Петровича. Орден вручили сину – Максиму.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили солдата Асматова Артема Андрійовича (посмертно). Нагороду отримала мати – Світлана Анатоліївна.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили солдата Іваницького Віктора Олександровича (посмертно). Орден вручили батьку – Олександру Сергійовичу.

Вічна пам’ять, честь і шана полеглим Героям!

Співчуття, повага та вдячність їхнім рідним!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: