09:13, 03 Травня 2023

Поліщук провів виїзний прийом громадян у Княгининському старостинському окрузі

Луцький міський голова Ігор Поліщук провів виїзний прийом громадян у Княгининському старостинському окрузі. За 22 заявами з різними питаннями та проблемами до нього звернулося понад 50 громадян. 

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Людей турбує ремонт вулиць у селах Зміїнець, Моташівка, Княгининок, Буків, а також у селищі Рокині, облаштування благоустрою територій та освітлення вулиць.

До міського голови звертались щодо проведення капітального ремонту очисних споруд в Княгининку та  Рокинях, реконструкції діючого вуличного водопроводу в Княгининку. Жителів села Брище турбує питання забезпечення їх питною водою, а в Рокинях люди просять допомогти з електрифікацією житлового масиву.

Також громадяни просили сприяння у виділенні земельних ділянок під забудову та для ведення сільського господарства, поліпшенні житлових умов та матеріальну допомогу на лікування. Звертались щодо відновлення системи опалення в будинку культури селища Рокині та влаштування окремого входу до Княгининської школи мистецтв.

Разом з Ігорем Поліщуком люди шукали шляхи вирішення питання щодо автобусного перевезення пасажирів за маршрутом Луцьк-Брище.

На прийом також прийшли жителі громади, які незгодні з демонтажем господарських споруд та  розміром плати за послугу “Вивіз сміття”.

Ігор Поліщук усіх вислухав та запевнив у вирішенні усіх проблемних питань, які хвилюють громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: