12:07, 04 Квітня 2022

Поліщук прокоментував, чи ставлять на військовий облік у Луцьку чоловіків-переселенців

Департамент соціальної політики при видачі довідки про статус вимушено переміщеної особи, одразу направляє інформацію щодо такої особи у військкомат і військкомат відразу вживає заходів щодо постановки на облік такої особи.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Сьогодні всі служби, всі комунальні організації і підприємства, що забезпечують поточну життєдіяльність міста працюють в штатному режимі.

Громадський транспорт працює в кількості 120 одиниць. 90 автобусів та 30 тролейбусів.

Працюють уже з середини минулого тижня ті маршрути, на які було дуже багато звернень. Це маршрути № 26а, 25. В разі необхідності будемо додавати ту чи іншу кількість транспорту. Якщо ви бажаєте, щоб була додана та чи інша кількість транспорту, якщо ви вважаєте, що недостатньо, довго чекати, прошу, будь ласка, залишайте ваші відгуки у коментарях. Або можете надсилати мені у приватні повідомлення, для того, щоб ми відреагували на ваші прохання.

Хочу сказати, що вчора в трьох соціальних їдальнях (тому що з п’ятниці працює ще третя соціальна їдальня) прохарчувалося 1138 переселенців. Вони отримали гарячі обіди. З цього числа 174 дитини. Всього документи на отримання гарячих обідів отримали 2178 осіб. Бачимо, що кількість вимушено переселених осіб, які отримують гарячі обіди, щодня зростає. Тому й надалі( в разі необхідності) шукатимемо нові місця для роботи соціальних їдалень для того, щоб люди могли ці гарячі обіди отримувати в комфортних умовах, без черг, без надмірного скупчення людей і так далі.

Хочу сказати, що наші заклади культури в період воєнного стану переформатувалися дещо і для вимушено переселених осіб проводять таку арт-терапію. Тому що люди, а особливо діти, які були там, вони потребують цієї реабілітації після тих жахів, стресів. Тому заняття творчістю у різних її видах може бути такою терапією. Вже більше 10 тисяч, переважно дітей, але й були дорослі, пройшли цю арт-терапію. Якщо у вас є вимушено переселені особи, які бажають пройти таку арт-терапію, то запрошуємо, будь ласка, звертайтеся у департамент культури і вам нададуть усю інформацію, усі довідки.

Вчора прочитав пост однієї з лучанок щодо постановки на облік вимушено переселених осіб — чоловіків. Хочу сказати, що з першого дня наш департамент соціальної політики при видачі довідки про статус вимушено переміщеної особи, одразу направляє інформацію щодо такої особи у військкомат, одразу її направляє і військкомат відразу вживає заходів щодо постановки на облік такої особи. Жодного випадку, щоб департамент соціальної політики не повідомив не було. Всі інформація є у військкоматі. Тому ми, як орган місцевого самоврядування і наші структурні підрозділи виконують усе необхідне для того, щоб (в межах наших повноважень) здійснювати заходи з постановки на облік військовозобов’язаних з числа вимушено переселених осіб. За всю іншу роботу, за тих, хто не приходить і не бере довідку про вимушено переселену особу та інше, відповідає військкомат. У нас є Закон України “Про воєнну службу та військовий обов’язок”, згідно якого людина при зміні місця проживання має стати на військовий облік у новому місці проживання. Якщо вона цього не робить, то наступає та чи інша відповідальність, передбачена законом. Тому ми, як орган місцевого самоврядування, здійснюємо усе, що є в наших повноваженнях для того, щоб тих людей, які отримують довідки вимушено переселених осіб поставив на військовий облік військкомат.

Бажаю усім спокійного дня, спокійного вечора, без тривог, без обстрілів.

Вірмо в перемогу.

Тримаймося і віримо в Господа», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: