17:04, 16 листопада 2022

Поліщук перевірив готовність «Луцькспецкомунтрансу» до зимового утримання доріг та тротуарів

Починаючи від сьогоднішнього дня, працівники ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» заступають на цілодобове зимове чергування, оскільки, за повідомленням синоптиків, в ніч на 17 листопада вдарять морози, випаде перший сніг, можлива ожеледиця. У зв’язку з цим, Луцький міський голова Ігор Поліщук побував на ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», де оглянув техніку і матеріали, з якими комунальники працюватимуть на вулично-дорожній мережі громади у зимовий період.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Для того, щоб у нас не виникало ситуацій, які були у минулі роки, коли сніг став несподіванкою, цього року почали завчасно готуватися до зимового утримання доріг, прибирання снігу, ліквідації ожеледиці, – зазначив міський голова. – Підготували 8 одиниць посипальної техніки для доріг та 7 тракторів для тротуарів. На трактори придбали дві нові посипачки, які дадуть змогу якісно посипати тротуари сіллю, а не щебенем, по якому потім людям незручно ходити, псується взуття. Заготовили 1500 тонн щебенево-соляної суміші, 1500 тонн пісчано-соляної суміші і 500 тонн чистої солі”.

Міський голова додав, що у зв’язку з російською агресією громада зіткнулася з проблемою придбання технічної солі для зимового утримання доріг і тротуарів. Підприємства, які її виробляли, сьогодні не працюють, зокрема, в Бахмуті на Донеччині. “Шукаємо різні варіанти, щоб придбати технічну сіль якомога дешевше. Просимо також водіїв, які ще не поміняли гуму на зимову, зробити це для того, щоб було безпечно і самому, і не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху”, – наголосив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: