20:20, 09 Серпня 2023

Поліщук оглянув хід модернізації на підвищувальних насосних станціях підприємства «Луцькводоканал»

Луцький міський голова Ігор Поліщук оглянув хід робіт із модернізації підвищувальних насосних станцій, за допомогою яких вода подається на поверхи багатоповерхових будинків вище четвертого поверху.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На 19-ти таких станціях у Луцьку зараз відбувається повне оновлення обладнання. Роботи ведуться у співпраці з фінансовою корпорацією НЕФКО, яка надала 560 тисяч євро грантових коштів. З бюджету громади для цих потреб виділили 440 тисяч євро.

Для модернізації вибрали підвищувальні станції, які є одними з найбільших і найпроблемніших. “По суті, вони були в критичному стані, – наголосив Ігор Поліщук. – Сьогодні ми побачили їхнє обладнання – іржаве, перепаяне, переварене. Подальше зволікання з оновленням загрожувало тим, що люди, яких обслуговують ці станції, а це близько 160 будинків та 46 тисяч мешканців, у найближчому майбутньому могли б залишитися без водопостачання. Однак завдяки гранту корпорації НЕФКО та співфінансуванню громади є можливість зараз провести ці роботи. Після їх завершення на найближчі десятиліття ми будемо спокійні за подачу води жителям міста”.

Проект модернізації підвищувальних станцій водопостачання передбачає заміну насосного обладнання, запірної арматури, організацію обліку води та електричної енергії. Нове обладнання дасть змогу зберігати необхідну потужність, бути значно менш енергозатратним і допоможе забезпечити стабільний тиск води у багатоквартирних будинках різних районів міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: