18:53, 26 Червня 2023

Поліщук нарікає на «примітивні сюжети» на білбордах недобросовісних операторів рекламного ринку

Зі слів міського голови, один із операторів рекламного ринку у Луцьку планує розмістити білборди, спрямовані проти нього.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Ось такі примітивні сюжети має намір розмістити один з операторів рекламного ринку в нашому місті (ТОВ «Брендборд» та ТОВ «Енергосеть»).

У вказаних підприємств залишилось близько 15 незаконних рекламних конструкцій, підприємства є злісними неплатниками обов‘язкових платежів до бюджету міста та мають загальну заборгованість на суму 1 156 958, 84 грн.

Якщо хтось думає, що розмістивши ці сюжети може повпливати на нашу стратегію по очищенню міста від рекламного сміття, то він помиляється. Повідомляю, що незалежно від розміщення вказаного сюжету або інших сюжетів, що стосуватимуться мене або наших працівників, незаконні рекламні борди демонтують, а заборгованість стягнуть до міського бюджету.

Це ж стосується і всіх інших операторів рекламного ринку.

Ми послідовно й систематично очищаємо наше місто від незаконних, застарілих та неестетичних рекламних конструкцій та робимо таким чином його більш привабливим і безпечним. І обов’язково завершимо цей процес, як би окремим особам не хотілось його зупинити.

Для наочного прикладу додаю фотоколаж проспекту Соборності до та після демонтажу рекламних конструкцій», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: