15:30, 22 Грудня 2022

Поліщук наголосив на належному утриманні стану доріг та тротуарів у зимовий період

Сьогодні під час розширеної наради обговорювали стан вулично-дорожньої мережі Луцької міської територіальної громади у зимовий період.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Перший заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Сергій Гаврилюк поінформував, що у зимовий період 2022-2023 років нашу громаду обслуговує достатня кількість техніки. Зокрема, 6 розкидачів протиожеледних матеріалів з відвалом, 2 навантажувача, 1 грейдер, 13 тракторів для прибирання тротуарів та вулиць з ускладненим рухом з щіткою і відвалом, 3 – самоскиди для вивезення снігу. Угоду на зимове утримання підписали з ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс”.

“Техніка перебуває у технічно-справному стані. Загалом 25 одиниць техніки задіяли для зимового утримання”, – наголосив він.

Заготовили 3640 т протиожеледних матеріалів, з них: піщано-соляної суміші — 1500 т; щебенево-соляної суміші — 1500 т; солі — 640 т. На тротуарах громади в листопаді 2022 року виставлено 289 ящиків з щебенево-соляною сумішшю. Розчищення зупинок громадського транспорту та підходів до пішохідних переходів забезпечують 62 двірники.

“З метою швидкого реагування на погіршення погодних умов забезпечено цілодобове чергування служби оперативного реагування в Луцькій міській територіальній громаді та у департаменті житлово-комунального господарства. Для здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру (сильні снігопади, ожеледь) та враховуючи досвід минулих років, досягнуто домовленості про залучення техніки інших суб’єктів господарювання”, – зазначив Сергій Гаврилюк.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що у минулі вихідні був снігопад, і він не зовсім задоволений роботою департаменту та служб міста.

“Необхідно було напередодні посипати дороги сіллю, щоб сніг танув і не утворювалася крига в декілька сантиметрів. Техніка дороги посипала, але цього не достатньо. Дороги та тротуари мають бути у кращому стані. Адже це безпека дорожнього руху, це людське життя та здоров’я”, – зазначив він.

Також міський голова дав завдання окрему увагу приділити стану вулично-дорожньої мережі у прилеглих селах.

“На наступні роки можна спланувати придбати трактор і один автомобіль посипальний з відвалом і виділити його виключно на села”, – наголосив Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: