14:32, 31 Травня 2021

Поліція Волині запрошує відзначити Міжнародний день захисту дітей

Для найменших громадян підготували цікаві атракції, креативну фотозону та знайомство з різними поліцейськими підрозділами.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Завтра, 1 червня, на Театральному майдані Луцька з 12 до 15 години організовують свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Такі ж свята відбудуться і в районах області: у Ковелі захід розпочнеться о 13 годині в парку Лесі Українки, в смт. Маневичі – о 13:00 в центрі селища, у Любешові – о 12:00 в центрі населеного пункту. У Володимирі-Волинському районі у трьох місцевих школах відбудуться руханки, а далі – вручення подарунків за участь у конкурсі малюнку.

У Луцьку для відвідувачів підготували конкурси, лотереї, подарунки, виступи, а також різні локації підрозділів поліції. Найактивніші учасники заходу отримають книжечки про те, як стати поліцейським.

Діти й дорослі зможуть ознайомитись з роботою управління КОРД, роти поліції особливого призначення, вибухотехнічного відділу, кінологічного центру та інших служб, побачать ситуаційний автомобіль та дізнаються про його використання, приміряють поліцейські обладунки, аби відчути себе справжніми правоохоронцями. Патрульні поліцейські розкажуть в ігровій формі про важливість дотримання правил дорожнього руху і поділяться особливостями своєї служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: