19:11, 13 листопада 2020

Поліція на Волині забезпечуватиме дотримання обмежень карантину вихідного дня

11 листопада Кабінет міністрів України скасував адаптивний карантин – поділ на карантинні зони вже відмінено, натомість в Україні запроваджено загальний карантин з «локдауном вихідного дня».

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

На правоохоронців поклали повноваження щодо забезпечення контролю виконання цього рішення. Як і раніше, поліцейські продовжують стежити за дотриманням карантинних обмежень в посиленому режимі. Адміністративні протоколи вони складатимуть на тих порушників, які не виконуватимуть законних вимог, – про це повідомив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

«Є порушення, коли обійтися без адмінпротоколу неможливо. Це випадки, коли люди відверто ігнорують дотримання обмежувальних вимог, і неодноразові попередження їх не зупиняють», – зазначив керівник поліції.

«Закликаємо громадян з розумінням поставитись до обмежувальних заходів, адже вони необхідні для припинення розповсюдження небезпечного вірусу. Бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Нагадаємо, що з початку введення в дію карантинних заходів на території області правоохоронці скали понад тисячу адміністративних матеріалів про порушення карантину щодо людей та розпочали 4 кримінальних провадження»,  – наголошують у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: